Fellne 19 Coll për Mercedes ML me Goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali Dje 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 Coll për ML me goma

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim