Fellne 19 coll për ML GL me goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali Sot 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 coll për ML GL me goma
Fellga Felge Disqe goma

viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim