Fellne 19 coll per Mercedes E 220-250-350 AMG pa..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali Sot 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 coll per Mercedes E 220-250-350 AMG 2 ngushta 2 gjana pa Goma
Fellga felge disqe goma

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne LALI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim