Fellne 19 inch për Mercedes E klas C klas

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI Dje 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Fellne 19 inch për Mercedes E klas C klas Me Goma te Reja 2016

viber +37744 52 52 66
facebok Auto Fellne Lali
instagram fellneLali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim