Fellne 20 Coll Per Audi A4-A5-A6-A7-A8 Me goma M..

Shitet nga: Auto Fellne LALI 20 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 Coll Per Audi A4-A5-A6-A7-A8 Me goma Mercedes ML

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim