Fellne 20 coll për X6-X5 me goma te Reja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 coll për X6-X5 me goma te Reja

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim