Fellne 20 coll per Land Rover te sa po ardhura

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 12 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 coll per Land Rover te sa po ardhura
Fellga Felge Disqe Goma
viber +37744 52 52 66
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim