Fellne 205-55-16 me goma t'reja te veres

Shitet nga: Shaip 28 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 205-55-16 me goma t'reja te veres nr:049-732-946//045-501-319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim