Fellne 205.55.16

Shitet nga: Burim 08 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan mersedes-bez c220 jan gjendje te rregullt muni mi testu edhe ju vet viber +37745584638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim