Fellne 205/60/16R me goma t'veres te reja

Shitet nga: VALON 02 Pri 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 205/60/16R me goma te veres te reja shum te rujtura bëjë ndrrim me fellne me te mëdha per AUDI
tel:049-732-946
tel:045-501-319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim