Fellne GTD 17 coll

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI 25 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne GTD 17 coll me goma Continental
viber: +377 44 52 52 66
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim