Fellne Komplet me 4 guma 225/40ZR18

Shitet nga: Fellne 09 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne Komplet me 4 guma 225/40ZR18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim