Fellne Per Mercedes 18-tshe

Shitet nga: Rrustem 27 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon shum Truajtne me guma te veres , Fellnet jon per mercedes , fave etj. Te sapo ardhura nga gjermonia jon shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim