Fellne R17 me goma

Shitet nga: Vali 11 Nën 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith goma te veres, jan thuajse te reja, 215/50/R17

Bojn per shum vetura me 4shrafa
Kontakto prej ores 10:00-22:00
Tel dhe watsapp
+ 377 45 488 885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim