Fellne me goma 225 45 R17

Shitet nga: donat 19 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me dy goma te reja dhe dy tjera te perdorura per ww audi dhe mercedes pres bleres serioz edhe (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim