Fellne me goma t dimrit treja per mercedes

Shitet nga: ALF "EDI" 03 Jan 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma t reja per mercedes
Fellnet jan origjinale
I bajn te gijta llojeve te mercedesave
E-klas
S-klas
Cls etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim