Fellne me goma te dimeit.15 col

Shitet nga: Arsim 05 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes. Fellnet me goma. Te dimrit. 1 muj te perdorne fellnet jon per. Opel aster. Ose golf. 3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim