Fellne me goma te veres

Shitet nga: Naim JAshari 21 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres R 16
205/50r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim