Fellne me goma

Shitet nga: Goma 05 Dhj 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma shum tmira per BMW 3 2007 Goma dimri me bandash 165 65 R 15 shum pak te perdorura qmimi te mir
049444471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim