Fellne mercedes B-class

Shitet nga: visar 17 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17 origjinale te mercedesit b-class t rujtne jon me goma mesatare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim