Fellne mercedes me gjith guma te mira

Shitet nga: Fitim 07 Maj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jom shum tmir per mercrdes gumat vetem 3 fellne jon me gumA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim