Fellne nr 14

Shitet nga: bini 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellge nr 14 arsyeja pse jan ne ket qmim njera esht pak e grrithur nuk pengon sen ,, per tjerat si shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim