Fellne original GTD 17 Golf 6-7-5 passat me goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 21 Qer 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne originale golf 6 GTD 17 coll per Golf 6-7-5 passat tauran me goma
225.45.17

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim