Fellne per Audi 16 coll me Goma M+S

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 12 Maj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Audi 16 coll me Goma M+S
Felge Fellne Disqe Goma
viber +37744 52 52 66
facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim