Fellne per Audi-Bmw-Mercedes

Shitet nga: Labinot 08 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne t'rujtne me goma t'mira per
Audi,Bmw dhe Mercedes
Nr.kontaktues 044666445
049666445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim