Fellne per BMW 316-318-320-330 205/50/R17

Shitet nga: Meda 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW seria 3
Per informata komtaktoni ne nr
044-118-128 dhe 049-800-010 te dy nr jan vaiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim