Fellne per BMW X5 X3 Seria 5 235/65/R17

Shitet nga: Meda 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per bmw x5, X3 235/65/17
Kontaktonin ne tel
044-118-128 dhe 049-800-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim