Fellne per Bmw x5 dhe x6

Shitet nga: Fellne 14 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

980 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te reja 19 me goma te mira per bmw x5 dhe bmw x6 fellnet gjenden ne sallonin EDI ne stanovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim