Fellne per Taureg Q7 20 Coll ROTOR me goma 275/..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI 02 Sht 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 Coll per Taureg Audi Q7 me Goma 275/45/20
Si Ky Taureg Duket ky model i Fellnes
Fellga Felge Disqe goma

viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim