Fellne per a clas 170

Shitet nga: Daris 16 Pri 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me guma te veres per A clas 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim