Fellne per audii 5 copa

Shitet nga: Imer 14 Shk 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellna me goma 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim