Fellne per bmw 18she me goma Dimri

Shitet nga: Kushtrim 07 Nën 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR   780 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet per Bmw 18she

Me goma te dimrit

Fellnet jane ne gjendje te rregullt

Kintakt viber:+377 44 713 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim