Fellne per bmw

Shitet nga: Durim 12 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per bmw me guma urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim