Fellne per gjipa

Shitet nga: felga 05 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma me fellne 235/75/15 -per mitsubishi pajereo,galloper-etj.fellnet jane me 6bira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim