Fellne per golf 4,5,passat etj

Shitet nga: Liridon 18 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shume te mira per golf 4 5 passat etj,fellnet jane te reja 16 te ardhura nga zvicrra me goma te reja.

049-606-927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim