Fellne per makina

Shitet nga: Habib 14 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne opell caliber jon 5 copa 15 me kater shrafa 044421909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim