Fellne per mercedes 15 me goma

Shitet nga: bessi 09 Dhj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per mercedes jon te mira nuk dridhin jon me guma fellnet jon 15 ndrroj me qka tum konvenon viber +37744694440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim