Fellne per mercedes

Shitet nga: Privat 21 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Mercedes 16 Coll me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim