Fellne per mercedes

Shitet nga: Privat 28 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Mercedes 15 she me goma mesatare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim