Fellne per opel

Shitet nga: flakadon 19 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per,opel Zafira,pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim