Fellne te x5

Shitet nga: faton 24 Shk 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te reja te bmw x5 te reja
255/55R 18
TEL049100629 044976496
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim