Fellne

Shitet nga: donii 03 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per volsvagen , mercedes , ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne 049-235-815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim