Fellne

Shitet nga: astrit 12 Maj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes c 15-she me goma te mira per ver 049 553 533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim