Fellne

Shitet nga: beqir 25 Qer 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne jane shum te rujtme jane 18 me goma vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim