Fellne

Shitet nga: veli 28 Gsh 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 225/45 R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim