Fellne

Shitet nga: valon 19 Gsh 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Made Germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim