Fellne

Shitet nga: Fellne 22 Tet 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 18 coll per a5 s line.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim