Fellne

Shitet nga: sefer 06 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne te aluminit per golf 3 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim