Fellne

Shitet nga: sefa 06 Dhj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15 per golf 4 mersedes e tj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim