Fellne

Shitet nga: musa 16 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 coll ne gjendje shum te mir me guma t'veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim